Nitecore NUP10 Utility Pouch EDC-tas (zwart)
Nitecore NUP10 Utility Pouch EDC-tas, met verwijderbare draagriem, die beschikt over diverse opbergmogelijkheden. Afmetingen: 20 x 15 x 6 cm. Een handig tasje met hoofdvak en voorvak, beiden met dubbele ritssluitingen. Lees verder »
Nitecore NUP10 Utility Pouch EDC-tas, met verwijderbare draagriem, die beschikt over diverse opbergmogelijkheden. Voor het opbergen van klein gereedschap, zaklamp, multi-tool, survival-kit, handschoenen, smartphone, etc. Een ideaal tasje voor het opbergen van je EDC (Everyday-Carry).
Een tas voor het dagelijks gebruik, voor je werk of voor outdoor spullen. Met een verstelbare en afneembare schouderband. Ook geschikt voor aan een riem of MOLLE-systeem. Gemaakt van zwart 1000D cordura. Het MOLLE systeem op het voorvak is 'laser-cut' en gemaakt van Hyphalon synthetisch materiaal.
Het gecoate oppervlak is vuil- en waterafstotend. Het hoofdvak heeft een afmeting van ongeveer 20 cm x 15 cm x 4 cm. Het voorvak meet ongeveer 17 cm x 12,5 cm x 2 cm.
Zeer geschikt voor preppers, diverse outdoor-activiteiten, kamperen, wandelen, vakmensen, monteurs, klussen, hobby, jagen, tactical en militair, en niet te vergeten, voor reizigers.
Nitecore NUP10 Utility Pouch EDC-tas (zwart):
- Multifunctionele EDC-tas
- van 1000D nylon
- 20 x 15 x 6 cm
- Met voorvak
- Opbergmogelijkheden voor bv. een zaklamp, survivalkit en een multi-tool
- Inclusief meegeleverde - afneembare en verstelbare - schouderriem
- Meerdere interne opbergmogelijkheden voor bv. pennen, firestarter, zakmes, lucifers, paspoort en nog veel meer
- Ruim voorvak
- Dubbele ritssluitingen op beide vakken
Gewicht: 309 gram
Afmetingen: 20 x 15 x 6 cm
Wat is het verschil tussen de Nitecore NUP10 en de NDP10?
Er zit maar heel weinig verschil tussen deze 2 tasjes. De NDP10 is net ietsje groter; 2 cm hoger en een 1 cm breder. Het voorvak van de NDP10 daarentegen is een heel klein beetje kleiner. Maar veel scheelt het niet. Kleur, materiaalgebruik en uitrustingsniveau zijn identiek. Beide hebben een afneembare schouderband en kosten hetzelfde. Het verschil in gewicht is enkele grammen in het voordeel van de NUP10. Het grootste verschil is het velcro-vlak boven het voorvak bij de NDP10. Als je dat belangrijk vindt, bijvoorbeeld omdat je daar een ehbo-patch wit bevestigen, dan zou je de NDP10 kunnen overwegen. Verder is de keuze dus vooral op basis van je persoonlijke voorkeur.